Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tanec

 

    Tanec je pohyb, kterým tělo vyjadřuje svou radost. Celý náš život je veden rytmem našeho dechu, rytmus vyhledáváme a nalezneme-li takový, se kterým rezonujeme, jsme šťastní..

    V hodinách tance s nastávajícími maminkami vycházím z pohybů tanců břišních, jejichž ladné osmičky, kroužky a vlnky ženskému tělu úžasně prospívají a zároveň sluší. S miminkem v bříšku si navíc užívají toto uvolnění v pohybu, společné dýchání, vnímání hudby a radosti těla oba najednou :-). Procvičujeme správné držení těla, hluboké dýchání, uvolňujeme oblast pánve a hrudníku, plujeme celou bytostí na vlnách příjemné hudby a na závěr hodiny relaxujeme, aby si maminka i miminko mohli vše nechat v těle doznít a vychutnat tak do poslední kapky.

 

 

 

 

    Chuť tancovat jsem měla od malička, ale až během studia na vysoké škole jsem se začala jednomu druhu tance věnovat soustavně - získaly si mě tenkrát břišní tance. Učila jsem se nejrůznější styly od tzv. kabaretního, plného flitrů a třpytek, přes folklórní (časem začali jezdit i do Prahy rodilí lektoři) až po moderní ATS (American Tribal Style) a různé fusion varianty. Tou dobou jsem také spolupracovala jako tanečnice na různých historických akcích a můj záběr se dále rozšiřoval.

    Postupem času jsem však veřejná vystoupení ukončila a věnovala se už pouze lektorské činnosti. Břišní tance jsem v letech 2005 - 2008 vyučovala v pražském Studiu Happy time, v roce 2008 jsem přesunula těžiště své lektorské práce k břišním tancům pro těhotné ve Studiu pro ženy.

 

 

 

TOPlist