Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ceník

 

   Celá nabídka se týká Prahy a blízkého okolí. Věřím, že zde najdete to, co bude Vám i miminku vyhovovat. 

Případně mě kontaktujte pro individuální plán :-).

   

Nepřehlédněte NOVINKY:

Pro maminky, jejichž miminku byla diagnostikována srdeční vada a budou proto rodit v pražském Motole, platí speciální cena za doprovod u porodu - o 1 000 Kč nižší :-)!

- Ukázka vázání šátku na miminko přímo u Vás doma, navíc s možností zapůjčení šátku na vlastní vyzkoušení v každodenní praxi.

 

Setkání si cením dle délky, až už jde o předporodní, poporodní, šátkovací...

   

1 hodina...400 Kč

2 hodiny...500 Kč

3 hodiny...600 Kč 

 

Předporodní příprava (pro maminky nebo páry)

 

Jóga a břišní tanec v těhotenství, metoda Spinning babies, fyziologie porodu, úlevové techniky, porodní přání,  co si připravit, administrativa před a po porodu, předporodní rituál, lotosový porod, bonding, kojení, bezplenková komunikační metoda, šátkování a cokoliv dalšího Vás bude zajímat. Možnost více návštěv, u Vás doma, venku nebo v příjemném nekuřáckém podniku :-).

 

Nezávazné a bezplatné krátké osobní seznámení možné po skončení mých pravidelných kurzů viz záložka Rozvrh.

 

Doprovod u porodu

 

Respektuji Vaši volbu místa porodu a budu Vás podporovat dle Vašich přání, ať už budou okolnosti jakékoliv. Od 39. týdne (tj. 38+1) do porodu nabízím režim pohotovost, tedy nonstop možnost telefonického spojení a přípravu na urychlený výjezd k Vašemu porodu. Doprovod u dřívějšího porodu je samozřejmě možný, pouze nezaručuji režim pohotovost. Do porodního balíčku patří vedle vlastního doprovodu ještě 1 návštěva v šestinedělí (cca 2hodinová), v porodnici či u Vás doma dle potřeby.

 

Pohotovost.......................................................................1 500 Kč

Doprovod u porodu + 1 poporodní návštěva................3 000 Kč

 

Pohotovost u plánované sekce............................................500 Kč

Doprovod u plánované sekce + 2 poporodní návštěvy...2 000 Kč

 

+ případné poplatky za mou osobu při porodu v porodnici. Jsou diskutabilní, přesto výjmečně dosud vyžadované..

Částka za pohotovost je nevratná - i kdybyste mě nakonec k porodu z jakýchkoliv důvodů nezavolali.

 

Novinka: Pro maminky, jejichž miminku byla diagnostikována srdeční vada a budou proto rodit v pražském Motole, platí speciální cena za doprovod u porodu - o 1 000 Kč nižší :-)!

 

Návštěva v šestinedělí

 

Návštěva u Vás doma (nebo i v porodnici). Probereme tipy z praxe ke kojení, nošení a hygieně miminek, můžeme sdílet porodní a poporodní prožitky. A také vypomůžu cokoliv v domácnosti nebo Vás vystřídám s chováním miminka, když budete potřebovat volné ruce :-). V případě poskytnutého doprovodu u porodu již máte zahrnutou 1 poporodní návštěvu v balíčku (viz výše :-)).

 

Kojení

 

Nabízím teoretickou přípravu před porodem i praktické poradenství přímo pro Vás a Vaše miminko. Zahájení kojení a přirozené postupné ustalování laktace, ale i nestandardní situace a dočasné alternativní dokrmování Vaším mlékem (cévkou u prsu, případně pohárkem).

 

Cévky (pro novorozence s nízkou porodní váhou CN-01) i kalíšky mohu přivézt:

CN-01.........30 Kč

Kalíšek........30 Kč

 

Půjčuji manuální odsávačku: 

Půjčovné......100 Kč / týden, vratná záloha 1 000 Kč 

 

Šátkování

 

Povíme si, podle čeho šátek vybírat, kdy a jak miminko a posléze batole nosit. Nacvičíme společně úvaz nebo úvazy dle věku dítěte a Vašeho přání, nejprve dopředu, pro starší možno i na bok a na záda. Vyzkoušíme s panenkou a nakonec s miminkem :-). Probereme tipy k oblečení pro nosiče i nošence do jakéhokoliv počasí. 

  

Půjčovné......100 Kč / týden, vratná záloha 1 000 Kč 

 

Šátky k dispozici v délce 4,5 metru (Šanami oranžový, Vatanai červený, Vatanai modrý), 5 metrů (Medley vínový) a 5,5 metru (Amazonas přírodní bílý).

 

TOPlist